O nás

Všetky zľavové kódy na jednom mieste

Love Coupons je bezplatná destinácia na šetrenie peňazí, ktorá obsahuje všetky najnovšie zľavy, kódy kupónov a ponuky od všetkých popredných značiek a predajcov. Či už si chcete kúpiť ďalšiu dovolenku, oblečenie alebo niečo do domácnosti, máme pre vás ponuku od rôznych značiek.

Love Coupons

Love Coupons prevádzkuje tím ľudí, ktorí radi šetria a hľadajú výhodné ponuky. Každý deň hľadáme na internete tie najlepšie dostupné ponuky a uverejňujeme ich tu na jednom ľahko použiteľnom mieste. Vyhľadajte si vybranú značku a prezrite si množstvo dostupných ponúk, výpredajov a kupónov

Naša stránka obsahuje tisíce značiek zo všetkých vašich obľúbených obchodov. Pozrite si úplný zoznam dostupných online predajcov a vyhľadajte najlepší kód kupónu, aby ste ušetrili peniaze pri ďalších online nákupoch

Nie sme nákupná stránka, takže si prostredníctvom nás nemôžete priamo zakúpiť ponuky. Sme nestranná služba, čo znamená, že nemáme záujem na tom, aby ste platili viac, keď existujú stovky ponúk na úsporu peňazí, ktoré môžete uplatniť u všetkých popredných značiek a predajcov.

Naša vízia

Je to jednoduché - chceme, aby každý pri každom nákupe ušetril

Preto poskytujeme jediné miesto, kde nájdete všetky ponuky všetkých predajcov, u ktorých môžete ušetriť

Stránku denne aktualizujeme, takže si môžete byť istí, že dostávate tie najaktuálnejšie ponuky

Šťastné šetrenie od všetkých na Love Coupons.

Najlepšie ponuky

Náš tím sa vždy snaží zabezpečiť tie najlepšie ponuky od predajcov uvedených na stránke Love Coupons. Snažíme sa budovať úzke vzťahy s tými najlepšími predajcami a vždy sa snažíme vyjednať tie najlepšie ponuky a exkluzívne zľavy, ktoré nájdete len na Love Coupons. Pri klikaní na stránke si dávajte pozor na exkluzívne kupóny, pretože tieto zľavy môžete získať len u nás.

Úspory, ktoré fungujú

Využívame kombináciu najmodernejšej technológie a skúseností z odvetvia, aby sme zabezpečili, že ponuky, ktoré ponúkame, sú plne funkčné. Pri každej ponuke si pozrite značku Overené, aby ste našli tie, ktoré boli nezávisle overené ako funkčné.

Ako zarábame peniaze

Aby sme zabezpečili fungovanie našej bezplatnej služby, spolupracujeme s tisíckami značiek, ktoré si z každého nákupu na stránke Love Coupons berú malú províziu.

Odmietnutie zodpovednosti: Love Coupons je platforma pre ponuky, zľavy a kupóny. Použitím našich odkazov môžete ušetriť na svojich nákupoch. Upozorňujeme, že pri použití našich odkazov a následnom nákupe môžeme získať províziu.