O nás

Všetky zľavové kódy na jednom mieste

LoveCoupons.sk je voľné miesto šetrenia peňazí, ktoré ponúka všetky najnovšie zľavy, kupónové kódy a ponuky od všetkých popredných značiek a maloobchodníkov. Či už hľadáte nakupovať pre vašu ďalšiu dovolenku, oblečenie alebo niečo pre domácnosť, máme vás pokrytý z rôznych značiek.

LoveCoupons.sk

LoveCoupons.sk je prevádzkovaný tímom záchrany zdatných ľudí, ktorí milujú nájsť dohodu. Lovíme internet každý deň pre najlepšie dostupné ponuky a post ich tu do jedného ľahko použiteľného výhodného miesta. Vyhľadajte značku podľa vlastného výberu a prezrite si množstvo ponúk, predajných a kupónových kódov k dispozícii.

Naša stránka obsahuje tisíce značiek zo všetkých vašich obľúbených obchodov. Pozrite sa na úplný zoznam dostupných online predajcov a vyhľadajte najlepší kupón s kódom, aby ste ušetrili peniaze na ďalšie online nákupy.

Nie sme nákupná stránka, takže nemôžete nakupovať ponuky priamo cez nás. Sme nestranná služba, čo znamená, že nemáme záujem platiť viac, keď existujú stovky ponúk na úsporu peňazí, ktoré treba nárokovať na všetkých popredných značiek a maloobchodníkov.

Naša vízia

Je to jednoduché — chceme, aby každý ušetril peniaze v každom obchode.

Za týmto účelom poskytujeme jednu destináciu so všetkými ponukami od všetkých predajcov, s ktorými môžete ušetrovať peniaze.

Aktualizujeme stránku denne, takže si môžete byť istí, že dostávate najaktuálnejšie ponuky.

Šťastné úspory zo všetkého LoveCoupons.sk.

Najlepšie ponuky

Náš tím sa vždy snaží zabezpečiť tie najlepšie ponuky od predajcov vystupoval na LoveCoupons.sk. Sme venovaní budovaniu úzkych vzťahov s najlepšími maloobchodníkmi, vždy sa snažíme vyjednávať najlepšie ponuky a exkluzívne zľavy, ktoré môžete nájsť len na LoveCoupons.sk. Majte pozor, keď kliknete na stránky exkluzívne kupóny, pretože to sú zľavy, ktoré môžete získať len u nás.

Úspory ktoré fungujú

Používame kombináciu špičkových technológií a skúseností v odvetví, aby sme zabezpečili, že ponuky, ktoré uvádzame, sú plne funkčné. Pozrite sa na značku Verified vedľa každej ponuky pre tie, ktoré boli nezávisle overené ako fungujúce.

Ako zarábame peniaze

Aby sme zabezpečili, že naše bezplatné služby fungujú, spolupracujeme s tisíckami značiek, aby sme si vzali malú províziu za každý nákup riadený LoveCoupons.sk.

© 2023. Vyrobené v Londýne s láskou ❤️. LoveCoupons.sk prevádzkuje Love Savings Group Limitedspoločnosť registrovaná v Spojenom kráľovstve. Spoločnosť č.: 11734108. ICO: ZB009256.